Zdjęcie Wieży Eiffla

Obraz drukowany na płótnie przeznaczonym do druków fotograficznych. Wyjątkowe odwzorowanie kolorów jest możliwe dzięki drukarkom wielkoformatowym Firmy Epson oraz wyszkolonej kadrze osób przygotowującej Państwa wydruki. 

Każdy obraz jest przygotowany po złożeniu zamówienia, dlatego zawsze otrzymają Państwo nową dekorację, która będzie prawdziwą ozdobą mieszkania. 

119,00 zł
Brutto
Druk
Ramka
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Podstawowe informacje na temat naszych obrazów drukowanych:

1. Obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie.

2. W komplecie znajduje się zestaw montażowy. 

3. Płótno typu canvas.

4. Obrazy bez klasycznej zewnętrznej ramy ozdobnej. 

5. Boki obrazu są zadrukowane i stanowią kontynuację motywu obrazu. 

6. Ramka MDF lub sosnowa

7. Druk pigmentowy lub ekosolwentowy.

8. Drukujemy obrazy z własnego zdjęcia - bezpłatnie przygotujemy wizualizacje.

Z pewnością obraz drukowany na płótnie jest dobrym pomysłem na zmianę aranżacji w przestrzeni, w której mieszkamy. Posiadamy wiele motywów i rozmiarów obrazów, a dodatkowo jesteśmy wykonać obraz pod wymiar, co praktycznie przekłada się na nieograniczone możliwości dekoratorskie. 

Przed wydrukiem dużego obrazu istnieje możliwość zamówienia próbki obrazu, którą wysyłamy listem poleconym. Pozwoli to dopasować kolor i wzór po pomieszczenia.

Ze względu na różną jakość wyświetlaczy w telefonach komórkowych, monitorach czy monitorach komputerowych drobne różnice w odwzorowaniu są rzeczą naturalną.

527A_5E:1111,2038
2018-12-04

Opis

Szerokość
100cm
Wysokość
63cm
Układ
5E
Liczba elementów
5